paweliwanicki.pl

dubler kaskader

dubler kaskader

Penis Pompy Exposed – Nie próbuj tego w domu!

W tym artykule zamierzamy podjąć szybkie i bolesne spojrzenie na pompach penisa i problemy mogą zapowiadają dla tych, na tyle odważny, aby wziąć udział w swojej praktyce. Jeśli naprawdę myślisz, że trzeba poprawić swój naturalny rozmiar i rozważają oferty, produktu lub usługi na rozwiązanie pompy, czytaj dalej, jak rzucić trochę światła na często wątpliwej i niebezpieczną przygodę w anatomicznym poprawy ..: -)

Po pierwsze, spójrzmy na mechaniki procesu:

Pompa penis zazwyczaj odnosi się do cylindrycznego obiektu umieszczonego nad penisem, który jest przeznaczony do rysowania, pompę i poprawić przepływ krwi w całej jamie prącia. Mogą być obsługiwane ręcznie urządzenia … lub więcej zalet, zmotoryzowany .. :-) zasadnicze fizyczne procesu to: Teoretycznie podciśnienie sposobem zasysania, a otrzymany obrzęk krwi obiecuje wydłużyć wał jako korzyść akcji.

Ale czy jest to realne?

Krótka odpowiedź brzmi: nie. Podczas odkurzacze penis sprzedawane są przez wysokiej klasy producentów medycznych w leczeniu impotencji, nie ma prawdziwego twarde dowody, że nie mają żadnych trwałych korzyści size. Czego dowodem show, jednak … jest to, że można zranić dość mocno za pomocą jednej z tych rzeczy, aby spróbować rozwijać swoją anatomię. Burst naczynia krwionośne, blizny, uszkodzenia więzadeł i znacznie bardziej okrutny obrażenia były zgłaszane, głównie w wyniku źle zaprojektowane i tandetny sprzęt. (Mam na myśli ich … nie twoje .. :-) Oczywiście druga zimna twarda rzeczywistość jest taka, że ??o ile mogą one mieć tymczasowy efekt pojawiania się wydłużyć swojego penisa w trakcie używania, (ponieważ są one rysunek krew) długie korzyści długoterminowe są mroczne w najlepszym ….. bezwartościowe w najgorszym. A na pewno nie najlepsza droga, aby mimo podjęcia, zwłaszcza biorąc pod uwagę ryzyko złożysz w anatomii przy użyciu jednego.

I pamiętaj, że z naszego współczesnego rozumienia anatomii i różnorodność holistycznej, alternative, naturalne podejście do optymalizacji naszych ciał w różnego rodzaju sposoby … jest obecnie powszechną praktyką dla mężczyzn na całym świecie, którzy wiedzą jak – systematycznie poprawiać, budować i zwiększyć rozmiar penisa i zrobić to szybko.

Potrzeba kremów, wagi wiszące i innych metod ezoterycznych są nie tylko dziwny i potencjalnie niebezpieczne – są one również w końcu całkowicie przestarzałe i niepotrzebne.

Tak więc mogą być one śmieją się z ciebie za plecami … uwierzcie mi, że nie będzie na długo! Poświęć trochę czasu i dowiedzieć się, jak działa anatomii i jak proste ćwiczenia i optymalizacje, które można wprowadzić, codziennie mogą przynieść radykalną zmianę rozmiaru penisa bez obaw. Zrobiłem … i to była najlepsza decyzja w moim życiu!

Artykuł dzięki: