paweliwanicki.pl

kaskader biznesu

kaskader biznesu Zdobył międzynarodową uwagę na jego rolę w Lagaan (2001), który był pierwszym filmem był producentem. Film był chwalony przez krytyków na całym świecie i otrzymał zielone światło do Oscara dla najlepszego filmu zagranicznego. (Dopiero po raz trzeci w historii indyjskiego filmu został nominowany i nie Indian Film nigdy nie zdobyła nagrodę). Mangal Pandey: The Rising (2005) oraz Rang De Basanti (2006) są również wśród swoich najlepszych zdjęć. Zadebiutował jako reżyser w 2007 roku z Taare Zameen Par. Jego 2008 Ghajini Film stał się najbardziej kasowym Hindi filmem wszechczasów. W 2002 roku rozwiódł się z żoną od 15 lat, z którą ma dwoje dzieci, a w 2005 roku ożenił się asystent reżysera. On nie uczestniczyć w ceremoniach rozdania nagród filmowych.

Salman Khan

Z oczami sypialni, wybrzuszenia biceps i aksamitnym głosem, która stałaby Każda kobieta, omdlenie, Salman jest ostateczny, a jego heartthrob-bad-boy reputacji tylko dodaje do swojego seksapilu. Był w konflikt z prawem, kilka fatwy wydano przeciwko niemu i jego romantyczne relacje-z byłą dziewczyną Aishwarya Rai i prądu dziewczyną Katrina Kaif (który jest 20 lat od niego młodszy) -Czy zostały wypełnione tumultu. Jego wojowniczość z prasą nie pomaga jej obrazowi i nie robić dobrze nagłośnione blow-upy Miał z kolegami. Ale on również znany ze swojego obfitego filantropii. Dostał zaczęło się w filmie w 1988 roku i wystąpił w swoim pierwszym smash hitem, Maine Pyaar Kyun Kiya, a rok później, a on został ubijaniu je od zawsze, tym prosto z serca (1999), No Entry (2005), i Partner (2007). Miał mnóstwo japonki, zbyt w tym produkcji anglojęzycznej Hollywood, nagietek (2007), naprzeciwko amerykańska aktorka Ali Larter (który obecnie gwiazd w USA serial telewizyjny Heroes).

kaskader biznesu

Akshay Kumar

Część bohatera o sztukach walki umiejętności, część aktor z talentem do farsy, część przystojny wiodącym człowiek, który potrafi tańczyć przypominające skrzyżowanie Bruce Willis, Jackie Chan, Jerry Lewis i John Travolta-Akshay jest jednocześnie twardzielem i goofball a on zawsze dostaje dziewczynę.
Artykuł dzięki: