paweliwanicki.pl

kaskader espanol

kaskader espanol On walczył z uzależnieniem od narkotyków, jego matka i jego pierwszej żony zmarła na raka, jego drugie małżeństwo zakończyło się rozwodem, a co najgorsze, spędził prawie 15 lat i wychodzi z więzienia, walcząc oskarżenia, że ??nielegalnie posiadanej broni zakupione od gangsterów którzy byli zaangażowani w 1993 ataków terrorystycznych w Mumbaju. Został oczyszczony z najgorszych zarzutów, skazanych za mniejsi i jest już wolny. Nadal korby filmów, w tym kino akcji, które kładą duży wysiłek fizyczny na jego 50-coś organizmie. On jest obecnie żonaty z jego trzecią żoną. Jego dorosła córka mieszka w Stanach Zjednoczonych

Shahid Kapoor

rozmarzonym znaków Shahid uczyniły mu Heathcliff Bollywood. Od Chup Chup Ke (2006) do Jab We Met (2007), aby Kaminey (2009), on udoskonalił melancholijną bohatera, który znajdzie odkupienie miłości. Zadebiutował w 2003 roku w Ishq Vishk, która przyniosła mu nagrodę za debiut Filmfare dla Najlepszego Małego. Ale tak sobie kilka filmów, w tym Shikhar później (2005) i 36 China Town (2006), Shahid nadal nie mieszkał aż do jego pełnego potencjału. Zaczął wchodzić w jego własne w Vivah-Hit-swój pierwszy w 2006 roku i wreszcie rozkwitło w przeboju Jab We Met w roku 2007. Następnie wziął działającego na zupełnie nowy poziom w 2009 roku w dramacie Kaminey kanciasty, grając podwójna rola, którą przelał swoją znaku towarowego chłopięcość i przekształcony dwóch wytrzymałych, światowej zmęczony mężczyzn. Po polubownego zakończenia jego trzyletni związek z Kareena Kapoor w 2007 roku, został on połączony z aktorek Vidya Balan i Priyanka Chopra i gwiazda tenisa Sania Mirza.

Saif Ali Khan

Syn Nawab (indyjski książę), Saif jest spadkobierca królewskich domów Bhopal i Pataudi (książęcy twierdzi w Indiach). Jego ojciec i dziadek byli kapitanowie reprezentacji krykieta w Indiach.
Artykuł dzięki: