paweliwanicki.pl

kaskader filmowy ile zarabia

kaskader filmowy ile zarabia Film został wyreżyserowany przez Abhinav Deo.

* Nowy Jork: Kabir Khan, który nas zaskoczył mile od „Kabul Express” wraca w 2009 z napiętą thriller o nazwie „New York”. Nowy Jork gapi Katrina Kaif, Neil Nitin Mukesh i John Abraham, który ogołocił się z Buff (radować dziewczyny!) Dla konkretnej sekwencji filmu. Nowy Jork to współczesna historia trzech przyjaciół, których życie bliznami wydarzeń poza ich kontrolą.

* Luck by Chance: człowiek wielu talentów z Farhan Akhtar gwiazd, co może być jednym z najlepszych filmów Bollywood dopuszczenia do 2009.The gwiazdy nabijane wydaniu to Hrithik Roshan, Rishi Kapoor, Konkona Sen Sharma, Dimple Kapadia, Isha Sherwani, Juhi Chawla i Sanjay Kapoor. Luck by Chance to wziąć na początkującego aktora z gwiazdami w oczach, który chce uzyskać pozycję w branży Bollywood. Jest to film o tym, jak wielki wpływ ma szczęście zagrać w Bollywood.

kaskader filmowy ile zarabia

* 8 x 10: To będzie pierwszy film Akshay Kumar jest „non-filmi” jeśli można użyć tego określenia. W stosunkowo niskim budżecie filmu w reżyserii stale niezawodne Nagesh Kukoonoor i wyprodukowanych przez percepcji, to przedstawiają Akshay Kumar jako człowiek, który może spojrzeć w przeszłość martwych ludzi, dotykając przedmiotów, które należały do ??nich. Zainspirowany lekko się „Szósty zmysł”, ten film to musi oglądać.

* Alibaug; Reżyseria Sanjay Gupta, ma grono aktorów: Sanjay Dutt, Sanjay Suri, Dia Mirza, Rohit Roy i Maushmi Makhija. Opowieść dotyczy dziewięciu młodych ludzi, którzy właśnie ukończyli studia i szukasz w realnym świecie, który ich czeka.

* Alladin: Alladin jest interpretacją Arabian Nights. W rolach Riteish Deshmukh jako Alladin i Amitabh Bachan jak dżin. Oczekiwać mnóstwo efektów specjalnych w tej zabawnej opowieści. Sanjay Dutt również gwiazdy w filmie jako złoczyńcę zwanego Ringmaster reżyserii Sujoy Ghosh.

Artykuł dzięki: