paweliwanicki.pl

kaskader grafik

kaskader grafik

kopnąłem go stąd Southie z ogonem między nogami, pieprzyć go i pierdol się, też. „

Jak Tony rzekomo sięgnął po pistolet, wyższy Butcher pokonał go do ponczu i wystrzelił w dół czaszki Tony’ego dwukrotnie wieje, co zostało z jego już uszkodzone mózgi w każdym miejscu. Jego ciało zostało wrzucone do zalesionej okolicy Blue Hills przy trasie nr 28 w pobliżu miejsca Milton i Dedham spotkać. Miał 2,83 $ w kieszeni. To był efekt końcowy po dwóch byłych ministrantów spotkał się w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu. Jednym z nich był 27, a drugi 26. Tony może być trudniejsze pięściami, ale był szybszy Butcher z jego pistoletu.

John Martorano: Last Man Standing

Wielu twierdzi kredyt na trafienie na Tony veranis a kilka nawet zasugerował, że Barboza był zaangażowany, ale najbardziej wiarygodne rachunkowości jest to, że Martorano (znany również jako „kata” wśród innych aliasów) był odpowiedzialny. Na początku, Martorano, który również był ministrantem, to dobry zawodnik i dobrze wykształcony w szkołach prywatnych, wykazały wyraźną skłonność do rozwiązywania konfliktów. W końcu stał się głównym egzekutorem gangu Whitey Bulger działa się zdumiewającą zgadzają 20 potwierdzonych trafień (wszystkich przeprowadzonych w zimnym, indywidualny, tzw „profesjonalny” sposób).

Jedną z podstawowych wartości rodzinnych Jana Starego Świata było to, że lojalność, a kiedy później dowiedział się, że Bulger i Flemmi byli informatorzy FBI, który wyciekły przydatnych informacji, niektóre z nich nawet oskarżycielski wobec Jana stał wściekły. Faktem jest, że odwrócenie się, a następnie udał się przerzucić na płetwy, stając się kluczowym świadkiem rząd iw procesie wystawiając powiązania między gangiem Bulger i biura FBI w Bostonie. W zamian za jego „współpracy” i spowiedzi do 20 morderstw, służył tylko 12 lat i otrzymał $ 20,000 bramy pieniądze na jego uwolnienie.
Artykuł dzięki: