paweliwanicki.pl

kaskader harrego pottera

kaskader harrego pottera Choć historia jest utrzymywane w tajemnicy, to będzie prawdziwy niebieski historia miłosna 2009.

* Wake Up Sid: Call to niekonwencjonalny romantyczna parowanie, ale mamy Konkona Sen Sharma i Ranbir Kapoor w rolach głównych w Wake Up Sid reżyserii debiutant Ayaan Mukherjee. Jest to produkcja Karan Johar. Będzie interesujące zobaczyć, jak ludzie z dwóch różnych gatunków, Konkona i Ranbir zrobić z tym drugim.

* To My Life: ukochaną z Jaane Tu Ya Jaane Na (2008) par z Harman Baweja w filmie Its My Life. Film został wyreżyserowany przez reżysera z rekordem superhit toru, Anees Bazmee.

* WANTED-Dead or Alive: Obsada mięśni Salman Khan i zmysłowe Ayesha Takia Wanted: Dead or Alive powinien być pierwszym wielkim hitem wśród najbardziej mocy znamionowej wykonawcy Bollywood, Pani Takia. Pierwszy Bollywood reżyserskim przedsięwzięciem Prabhu Deva jest remake jego Tamil-telugu przeboju Pokiri. Parowanie z dwóch pięknych aktorów jest wspaniałe i chemii będzie trzask ekran.

kaskader harrego pottera

* Niebieski: niebieski, jeden z najdroższych filmów w historii Bollywood (budżet ponad crores Rs.100) ma Sanjay Dutt, Akshay Kumar, Sunil Shetty, Lara Dutta i Zayed Khan w rolach głównych. Film działanie jest postrzelony w Bahamów i został napisany przez amerykańskich pisarzy Joshua Lurie i Bryan M. Sullivan. Film ma wiele podwodnych scen i śmie sztuczki diabelskie przez Akshay Kumar. A.r. Rahman dał muzykę do filmu. Australijska piosenkarka Kylie Minogue została podobno zapłacił 1,5 miliona dolarów, aby śpiewać dla Rahman, Antony D’Souza jest kierowanie filmu.

Dla bardziej ekscytujących Bollywood wydań filmowych z 2009 roku, można znaleźć na moim blogu.

V.S.ARUNRAJ w jego zabawny blogu Bollywood Trendy daje niski dół na nowości, poglądów, opinii, masala i trendów z największych i najbardziej ruchliwych branży filmowej w świecie Bollywood

Artykuł dzięki: