paweliwanicki.pl

auta kaskader

auta kaskader Niektórzy podejrzewali BARBOZA jako triggerman dla tej realizacji.

Chociaż nigdy nie został wprowadzony na mocy poważnego kontrolą dla działalności przestępczej, wiele oglądany Tommy w kontekście, gdzie jest dym, jest prawdopodobne, musi być ogień

Rocco DiSiglio (1939-1966)

auta kaskader

Ten dawny półśredniej Newton ze skromnym rekord został znaleziony rozstrzelany w 1966. Zanim przeszedł na zawodowstwo, trenował i / lub oszczędził z veranis, Barboza, Eddie Connors, Sacramone George’a Holden, Tom Sullivan i legendarnym Joe DeNucci. Był także przestępcą współpracownik BARBOZA i Joe później doprowadzi policję do miejsca zwłok Rocky’ego w Danvers. Wierzono, że Rocky został zamordowany przez tłum do przyklejania się ich kości oraz gier w karty, z których większość była nadzorowana przez Gennaro Angiulo, bali cara hazardu dla rodziny mafijnej Patriarca.

W odwecie za jego bezczelnej, Maverick i ryzykowne działania, DiSiglio została powołana w Machiavellego podobnego schematu i ostatecznie rozstrzelano w fotelu kierowcy jego Thunderbird przez tych samych ludzi, z którymi miał obrabował gier karcianych. Został uderzony trzy razy z bliskiej odległości z jednego pocisku podobno oderwanie części twarzy, a drugi przechodzi głowie i się w oczodole. Jego dwaj zabójcy później zamordowany w różnym czasie, gdyż coraz luźne końce były przywiązane. Cała sprawa miała o niej nieprzyjemny odór północnym krańcu za Angiulo i przyjaciela dalsze Rozwścieczony Rocky’ego, Joe Barboza, który wkrótce uczyniłoby gołębia stolca przeciwko LCR.

auta kaskader

Tymczasem jeszcze jeden z Tony veranis przyjaciół zginął gwałtowną śmiercią w młodym wieku.

George Holden (1948-1973)

George, znany jako „Medford Irisher” walczył głównie z Portland, Maine jako wagi ciężkiej, a na swoim koncie rekord mniej niż chwalebne z 14-26-3. Poszedł 9-3-3 w swojej pierwszej 15, ale wówczas straty przyszedł w pęczkach i straci dziewięć z ostatnich 10.
Artykuł dzięki: