paweliwanicki.pl

elan kaskader tekst

elan kaskader tekst

Fatalna miłość być pierwszy Bollywood Film Obsada hollywoodzkich aktorów

Film Bollywood Hindi, wyreżyserował, według scenariusza debiutant Sabbir Khan, jest ustawiony do oślepiania międzynarodowego braterstwa filmową w ogniu jak Fatalna miłość będzie pierwszym filmem Bollywood kiedykolwiek mieć Hollywood biggies jak Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger. Film zostanie nazwany na język angielski przez tą samą obsadą na język angielski, w tytule Incredible miłości , Fatalna miłość będzie początkiem filmów, które będą krzyżówka pomiędzy Bollywood i Hollywood. Choć wcześniej nie było filmów, który został krzyż hodowane, nie zostały one wykonane z wszystkich części obsady i załogi z różnych krajów. Katrina Kaif jest aktorka w filmie, a wola, funkcja, nowe modne ubrania, które wyznaczy nowy trend w Bollywood.

elan kaskader tekst

Wiodący aktor Akshay Kumar, gra roli Viraj Shergill, który jest kaskaderem, który bierze szturmem Hollywood, z jego niesamowitej osobowości, ale nie może znaleźć prawdziwą miłość. Sylveser Stallone, wróci z jego rolą jako John Rambo sygnatury. I były, super gwiazdy i obecny gubernator Kalifornii, będzie w scenie. Reszta odlewów hollywoodzkich będzie Carmen Electra Brandon Routh, Denise Richards, Sprzedawcy Diane, Raeann Giles Tony Alameda, Sheridan Crist, Mikandrew Perdaris, Bayli Johnston. Podczas gdy reszta odlewów Bollywood będzie Aftab Shivdasani, Amrita Arora, Ashwin Mushran, Vindu Dara Singh. Film będzie miał premierę w Cannes festiwalu filmowego w dniu 15 maja 2009 r sceptyków producenta, Sajid Nadiawala, powiedzmy, że film okaże się być krytyczne rozczarowanie. Sylvester Stallone, należy rozpatrywać w sekwencji tańca w filmie:

Pogłoski mówią, że Stallone, wraz z Carmen Electra, zostaną zaprezentowane w sekwencji tańca w filmie. Oboje uczą się podstaw sekwencji tańca Bollywood, przez wybitnego choreografa bollywood Ajmal Khan. Od Bollywood rytmiczne ruchy które przeszły liczne tryby i wpływów. To dodatkowo łączy się z pewnego rodzaju zdjęć i modyfikacji, które są dokonywane przez nowych dyrektorów wieku. To coś więcej niuansów i rowek w podejściu rytmicznego ruchu, ponieważ jest odblaskowa o orzeźwiających kroków i pomysłów. Tworzenie sekwencji kawałek muzyki dla obrazu Bollywood jest bardzo duży konkurs dla choreografa. Każdy dyrektor naczelny rytmiczny ruch przyciąga blisko z pewnym zrozumieniem, że jest wyznaczonym ale nad nowością jest wybór każdego filmu. To dlatego nawet w pole karne wyhodowana kina jak Fatalna miłość, taniec otrzymuje bardzo dużą wagę

Artykuł dzięki: