paweliwanicki.pl

film o kaskaderech

film o kaskaderech Następnie, w 1980 roku, kolejny incydent spowodował kolejną publiczne oburzenie oraz American Humane dodano do umowy z SAG które zleciło że filmy związkowi o kontakt, jeśli używali zwierząt. Umowa ta zawiera teraz żadnego nakręcony formę mediów, w tym telewizji, reklamach, projektach direct-to-video i teledysków. Bardziej szczegółowa historia jest na naszej stronie internetowej. W tej chwili możemy monitorować około 900 filmów rocznie, może więcej. To nie licząc reklam.

P: Czy można powiedzieć aktorzy zwierzę ma mieć prawa?

A: Zgadza się. Zwierzęta nie mają prawa „legalne” w tym sensie, że ludzie mają. Ale ze względu na naszą umową SAG, aktorzy w filmach zwierzęce SAG mają prawa „umowne”, ponieważ urząd AH muszą się kontaktować przez produkcje z wykorzystaniem zwierząt i AH Filmu Telewizja przedstawiciel Jednostka będzie na planie podczas kręcenia.

Q: Co zrostu produkcjach?

A: zrostu produkcje nie są umownie zobowiązany do kontaktu z nami, ale okazuje się, że wiele osób chce nas tam i tak. Pracowałem już z kilkoma produkcjami, które mówią – „. Chcemy cię tutaj Chcemy, aby ocenił na koniec naszego filmu i chcemy, aby ludzie wiedzieli, co mamy cię na planie.”

P: Więc ludzie na planie chętnie cię widzieć?

A: Generalnie tak, ale czasami nie ma. Aktorzy zawsze kochają widząc nas tam. Patrzą na plastry AH na mojej kurtce i przyjść do mnie cały czas na planie i powiedzieć – „. O, tu jesteś dla zwierząt To jest tak wielka, jestem tak szczęśliwy, że tu jesteś.” To, co chcemy. Chcemy, aby ludzie wyglądają dla nas, aby wiedzieć, że jesteśmy tam, i dlatego jesteśmy tam. Jeśli chodzi o produkcję, to zależy od ich postrzegania nas, a jeśli już pracował z nami w przeszłości. Ludzie my pracowaliśmy przed miłością, że nas tam. Tych, którzy nie pracowali z nami przed czasem myślę: „Och, nie, tu pojawia się patrol policji zwierząt do nas,” jak mam zamiar tam stać z rękami na biodrach, mówiąc im, co mogą i nie mogą zrobić.
Artykuł dzięki: