paweliwanicki.pl

instruktorzy kaskader ostrowiec

instruktorzy kaskader ostrowiec

Historia jest taka, że ??Akshay Kumar pracuje w foodstall drogowej w Chandni Chowk, cięcia jarzyn i marzy o lepszym życiu. On konsultuje astrologów, czytniki tarota i wiele, wierząc we wszystko, ale siebie. Jego odkupieńczą przychodzi moment, gdy dwóch nieznajomych z Chin twierdzą, że on (Akshay) jest wcieleniem bohatera wojennego i bierze go do Chin. Akshay porusza się wraz z Ranvir Shourey w dążeniu do realizacji swego dzielnego przeszłości. Po drodze spotyka Deepika Padukone i wyruszyli w serii przygód.

* Billo Barber: Jeśli Aamir Khan dostosowany do filmu Ghajini z południa ubiegłego roku, Shahrukh Khan robi coś podobnego tego. Billo Barber produkowane przez Shahrukh Khan jest luźno oparta na przyjaźni między Kishen i Sudama i pożycza także z Superhit malajalam Kuselan. Shahrukh Khan gra samego siebie w filmie (nazywają to rozszerzony szczególny wygląd) podczas Irrfan Khan, który jest bohaterem odgrywa małego miasteczka fryzjera. Cokolwiek los folii, jedno jest pewne: będzie zachwycona występy dwóch najlepszych aktorów Bollywood.

instruktorzy kaskader ostrowiec

* Delhi 6: najlepszy reżyser 2006 Om Prakash Mehra Rakesh produkuje i reżyseruje ten film. Jest to autobiograficzna wziąć na jego rosnące dni w Delhi. Film powinien być atutem dla aktorki Sonam Kapoor. gwiazdy również Abhishek Bachchan. Istnieje ogromne oczekiwania od dyrektora, który rozpoczął rewolucję Rang De Basanti.

instruktorzy kaskader ostrowiec

* Delhi Brzuch: Imran Khan, który grał dwie różne role w przeboju Jaane Tu Ya Jaane Na i flop Kidnap, powraca w komedii pianką, które mają być wykonane przez najlepszych producentów w Bollywood, yep zgadliście prawo, Aamir Khan. Nie ma szumu, że Delhi Belly jest komedia dla dorosłych z „silnym języka” i insynuacji seksualnych. Film Delhi Belly jest sprzedawany jako kopię dorosłych, atrakcyjne dla odbiorców niszowych i rynku międzynarodowym.
Artykuł dzięki: