paweliwanicki.pl

kaskader bajka

kaskader bajka Southie Tommy Sullivan odkryli również swoją drogę do tej mieszanki. Chodzi o tych chłopaków było to, że oprócz tego, że dobrze znanych bokserów Boston strefy, z których każda została brutalnie zamordowana między 1966 a 1976 r.

Joe Barboza (1932-1976)

„Baron” był jego boks przydomek, a on pobiegł skromny rekord 8-5 przed podjęciem na znacznie bardziej opłacalne i gwałtownej linii pracy. To był kiedyś podobno, że sparing partner zrobił numer na Joe, a Baron odpowiedział chwytając broń z jego szafki i pogoni mops na siłowni iw dół ulicy.

Joe później przyjmować inne nicki takie jak „zwierzę” i „Wild Thing”, jak stał się jednym z najbardziej przerażających i brutalnych zabójców swojej epoki. Marzył o zostaniu pierwszą portugalską-American wprowadzony do La Cosa Nostra, ale nigdy nie było, bo nie było włoskiej ekstrakcji. Faktem jest, że członkowie LCR nazywa mu nazwy, ale zawsze uwłaczające, oczywiście, za plecami.

Zatrudniony przez rodziny mafijnej Patriarca Providence, Rhode Island, Barboza, podczas pracy z East Boston, rzekomo zamordowanych od siedmiu do 26 ofiar, w zależności od różnych źródeł, ale biorąc pod uwagę jego metodologii i ilość strachu, generowany jest bezpieczny zaważyć na wyższym stronie.

Ostatecznie Barboza odwrócone i stałby się „Joe Valachi” (aka donieść) z New England mafii. Okoliczności, które doprowadziły do ??tej ewentualności są wodą na długiej i intrygującej opowieści gościnnie między innymi elementami obskurnych, korupcja, oszustwa, potrójne krzyże, zabójstwa, bezprawne uwięzienie, a gorszym skandal w historii FBI. Wystarczy powiedzieć, że jego zeznania pomogły zmienić krajobraz karnej w Bostonie. Za swoją nagrodę, nie było nic wdzięcznym FBI nie zrobi, więc Joe stał się pierwszym człowiekiem w Programie Ochrony Świadków i został wysłany do Santa Rosa w Kalifornii, ale szybko wrócił do formy i zabił jedną Clay Wilson za który służył jedynie pięć lat.
Artykuł dzięki: