paweliwanicki.pl

kaskader english

kaskader english

Mil Gaya. Jego kolejne dwa duże filmy były działaniem hitem flick Dhoom 2 (2006) oraz wielokrotnie nagradzaną historyczny dramat Jodhaa Akbar (2008), oba przeciwne Aishwarya Rai (z którymi dzielił Namiętne całowanie i kontrowersyjną scenę w Dhoom 2). On i jego żona Suzanne mają dwóch synów.

Abhishek Bachchan

Podczas gdy on jest synem ikony ekranu Amitabh Bachchan, Abhishek starała się udowodnić sobie jako aktor. I mimo, że jest wysoki, ciemnowłosy, a jakże przystojny, niemniej jednak łapie flak za nie jest jak mięsień-bound, jak jego rówieśnicy. Zagrał główną rolę w swoim pierwszym filmie Refugee, w 2000 roku, naprzeciwko Kareena Kapoor w swoim debiucie, a potem przez następne cztery lata co kilkanaście fatalne filmów. Wreszcie, w 2004 roku, był chwalony przez krytyków za swoją rolę jako bandyta w Yuva, a tym samym roku zagrał w swoim pierwszym hitem komercyjnym, Dhoom. W 2005 roku miał cztery trafienia z Bunty i Babli, Sarkar, Dus i Mistrz blefu a dwa kolejne w 2006 Nigdy nie mów żegnaj i Dhoom 2. W następnym roku otrzymał pochwały za występ w Guru, naprzeciwko swojego ówczesnego narzeczonego Aishwarya Rai. On miał wypryskami rekordu ponieważ przy zwycięzców, takich jak Dostana (2008) i przegranych, takich jak Drony (2008). Abhishek matka jest aktorką Jaya Bhaduri i jego dziadek jest znany hinduski poeta Harivansh Rai Bachchan. Abhishek zaręczyła się aktorka Karisma Kapoor w 2002 roku, ale przerwał ją w 2003. Ożenił superstar Aishwarya Rai w 2007 roku.

Sanjay Dutt

Sanjay lub Sanju Baba jak wiadomo, jest człowiek, męski, Johna Wayne-type, który emanuje testosteronu, ale jest również ujmujące luka w jego oczach. Przede wszystkim bohaterem akcji, ma ponad 120 filmów do jego nazwy, wracając do swojego debiutu w 1981 roku, ale jego niespokojne życie osobiste zdobył tyle samo uwagi co karierze aktorskiej.
Artykuł dzięki: