paweliwanicki.pl

kaskader filmowy zarobki

Mallika odgrywa węża, który jest na drodze do poszukiwania zemsty. Amerykański gość wkracza dżunglach Indii i zabija żeńską kolega węża, który sprawia, że ??jej zemsty. Oczekiwać mnóstwo efektów specjalnych w tym ruchem. Widocznie Mallika Sherwat który jest ubrany w kostium węża boleśnie ciężkich (Nie mogła nawet pójść do toalety w ciągu 10 godzin płaskich podczas kręcenia tego filmu) nie ma dialogu do ust w filmie.

* De Dhana Dhan: Priyadarshan powraca z jego stylu komedii z De Dana Dhan. Film gwiazdy bieżącej ciepłej ekranowa para-Katrina Kaif i Akshay Kumar. Sunil Shetty i Paresh Rawal również gwiazdy w filmie, z nadzieją odtworzyć magię Hera-Pheri, 9 lat temu. De Dana Dhan to historia dwóch braku własnego facetów, którzy są w poszukiwaniu wielkich pieniędzy, by udowodnić punkt do swoich koleżanek. W filmie zobaczymy także Sameera Reddy i Neha Dhupia.

* Jaki jest Twój Rashee: Dyrektor Ashutosh Gowariker próbuje historię miłosną z tym, co Twoje Rashee? udziałem miłośników Priyanka Chopra i Harman Baweja. Film jest adaptacją powieści gudżarati Shri Madhu nazwie Kimbali Ravenswood. Romantyczny film jest opowieścią o tym, jak Harman Baweja ma zaledwie dziesięć dni, aby pozyskać miłość swojego życia, Priyanka Chopra.

* Kaminay: Jeden z najbardziej płodnych reżyserów, Vishal Bhardwaj wraca z hukiem w Kaminay, z udziałem Shahid Kapur, Priyanka Chopra i Amol Gupte (dyrektorem kreatywnym Taare Zameen Par). Łatwo jeden z oczekiwanych filmów 2009 roku, widać Shahid Kapur w podwójnej roli tutaj. Wygląd Shahid będzie zupełnie inna dla Kaminay i jest podobno przechowywane pod tajemnicy. Film ma być komedią z różnicy.

* Imtiaz Ali następny film: Imtiaz Ali, który dał sacharyna słodkie Jab We Met, dwa lata temu, wyjdzie z romantyczną opowieść, która intensywnie gwiazdek Deepika Padukone i Saif Ali Khan.
Artykuł dzięki: