paweliwanicki.pl

kaskader jak zostac

kaskader jak zostac

Graj Therapy – Jak to pomóc mojemu dziecku

Wielu ludzi patrzy na terapię dla swoich dzieci i mają wąskie podejście co grać terapia jest. Mogą myśleć, że jest on siedzi z dzieckiem i posiadające długie rozmowy z nimi, aby dowiedzieć się, dlaczego działają one na sposób ich działania. Mogą myśleć potrzeby terapeuta być jędrne i poinformować klienta, jak się zachować. To nie jest grać terapii.

kaskader jak zostac

Czym jest Graj Therapy?

Virginia Axeline (autor Dibbs i In Search of self) był jednym z założycieli terapii zabaw. Wierzyła, że ??dzieci wyraził się poprzez zabawę i to jak są one wyleczone. Ona przyniesie klientowi do sali terapii Play, wypełnionej konkretnej macierzy zabawek. Ona zajmie wątpliwe notatki i zapisywać to, co powiedział i zrobił dziecko podczas spotkania terapii zabaw a później zinterpretować.

kaskader jak zostac

Gary Landreth, założyciel Terapii dziecinnie-Centered następnie w jej ślady. Gdy dzieci w domu nie może już korzystać z własnych narzędzi do rozwiązywania problemów, może się źle zachowują, albo działać w domu lub w szkole. Uważa on, że kiedy zaopatrzone w odpowiednich warunkach, dzieci mogą ponownie nauczyć się radzić sobie z trudnymi emocjami i znaleźć rozwiązania swoich problemów. W ten sposób, używa terapii odtwarzania, aby ocenić i zrozumieć zabaw dla dzieci. Część ta jest wykonywana poprzez umożliwienie dzieciom przejąć na własność swoich reakcjach i zachowaniach. Uważa również, że z terapią zabaw dzieci mogą nauczyć się samodyscypliny i samokontroli w sali terapii zabaw.

Zamiast skomplikowanego Zwracać uwagę Virginia Axeline Gary Landreth byłoby zanotować notatki. Jednak on również „śledzić” co dziecko robi. Mógł powiedzieć: „Ty, który leje się tam.” Byłby nie uważać, aby oznaczyć co dziecko używał zanim dziecko oznakowane go. Dziecko może być używany jeden obiekt i udawać, że to coś innego.
Artykuł dzięki: