paweliwanicki.pl

kaskader konny

kaskader konny

Po uwolnieniu i używając nazwy Joe Donali roku została przesiedlona do San Francisco, ale LCN rzadko zapomina lub rezygnuje, a Joe został wkrótce zamordowany przez czterech wybuchów strzelbą w 1976 roku hitem był podobno przeprowadzonych przez okularach kapitana mafii, Joseph „JR” Russo.

Joe Barboza była skomplikowana osoba, której gwałtowne historia życia prosił o książki do napisania-i było przestępstwem autor Hank Messick. Zatytułowanych Barboza, to jest trudne, jeśli nie niemożliwe do znalezienia, ale jest równie przekonujące prawdziwy kryminał, jak można sobie wyobrazić, a jeśli jesteś fanem boksu, tym lepiej.

Tommy Sullivan (1922-1957)

Irlandzki Tommy, ponieważ był znany w South Boston, może być najlepszym bokserem z tego grona, jak skończył z 21-2-0-1 znaku. Tommy poszedł niepokonany w pierwszych 17 pro wycieczki aż stracił Al Kapłana (25-1) w 1946 roku i ponownie w 1947 roku, kiedy ksiądz 33-2. Wśród ofiar Sullivana były Eddie Boden (18-0-1), COLEY Welch (90-16-5) i „Mad Anthony” Jones (41-13-4), który Tommy zatrzymany dwukrotnie. Walka przed tłumów potwór do 13.000 klientów, Sullivan zaangażowany w szereg „” dzikich bójek „, które są wciąż mowa o Boston miłośników strefy. Są to jego brutalne bicie Johna Henry’ego Eskew i George Kochan. Tommy miał dryg nadchodzi powrót po tym jak został usunięty i wyrywając zwycięstwo od pozornej porażki z „atakiem huraganu” w stylu późniejszych wojowników fani Danny „Little Red” Lopez i Arturo Gatti. Boston kochał go za emocje przyniósł on do ringu.

W styczniu 1949 roku, a jego stosunkowo krótkiej karierze boksu zawodowego niejednoznacznie skończył i zaczął pracować jako robotnika portowego w Boston Harbor. Chociaż w dokach, uderzył się przyjaznych relacji z innymi, dokerów Thomas J. Ballou Jr. (barroom awanturnik nadzwyczajny) i bardziej niesławnego BARBOZA.
Artykuł dzięki: