paweliwanicki.pl

kaskader kto to

kaskader kto to Powiedział amerykański prokurator Donald Stern, „Jedyną rzeczą gorszą od tej transakcji nie robił tej transakcji.”

Morderstw, Martorano niewiarygodnie i spokojnie powiedział: „Zawsze czułem się, jakbym robił słusznie. Nawet gdyby to było złe, zawsze starał się zrobić to, co trzeba.”

Dzisiaj, podczas gdy matka wszystkich szczurów, Whitey Bulger, spędza resztę życia w więzieniu, John Martorano i Kevin Weeks (kolejna śmiertelna egzekutor Bulger i sprawiedliwy kapusiem, który napisał przekonujące „brutal: The Untold Story of My Life Inside Whitey Bulger na Irish Mob „mogą swobodnie chodzić po ulicach Quincy, Dorchester i South Boston zrobiwszy swój czas, a po dokonaniu ich oferty. w odróżnieniu od Joe BARBOZA, że nie potrzebują żadnej ochrony świadków, ponieważ nie ma nikogo, od kogo się chroniony.

Red Shea

Nie było innego ex-bokser, ale wybrał inny, bardziej trudną drogę. Nazywał się John „Red” Shea i handlował niezwykle obiecującą karierę bokserską bardziej lukratywny życia jako ważny operacyjny i egzekutora dla gangu Bulger. Ale chodzi o czerwonym było, że kiedy w końcu złapany, nie odwrócić, ale nie osłabła Irish kod milczenia. 47-letni Red podawane na 12 lat więzienia bez ratting się i jest obecnie uważana za rzadką człowiekiem honoru w okolicach Bostonu. Udał się do napisania gorących Bastards sprzedaży rat: Życie i czasy of South Boston za najbardziej honorowy irlandzkiego Mobster. Czerwony jest teraz cieszy się jego wolność i tajemnice życia przestępczości najprawdopodobniej zostanie podjęta do grobu wraz z nim. Jego druga książka, Kid z Southie został opublikowany pośród stałych przeglądów.

Joe DeNucci i Clem Crowley dalej żyć bardzo zaszczytne, a nawet obchodzi życie, podobnie jak Joe Devlin, New Bedford Jimmy Connors i Barry Allison. Jednak Eddie Connors, Rocky DiSiglio Rico Sacramone Joe Barboza, George Holden, i Tommy Sullivan-wszyscy bojownicy w okolicach Bostonu, które zostały połączone ze sobą w taki czy inny sposób, zostali zamordowani siebie w młodym wieku.

Jest to opowieść o trudnym Dorchester, Massachusetts dziecka urodzonego w 1938 roku do pierwszej generacji włoskich imigrantów. Był i wyjść z kłopotów przez większość swojego krótkiego życia, gdy na przemian boksie zawodowym i przestępczością niskiego poziomu między chłopcem ołtarza i porywczy awanturnik ulicy – podobnie jak większość jego gwiazda przekroczył przyjaciół.

Artykuł dzięki: