paweliwanicki.pl

kaskader na motorze

kaskader na motorze Ani jeden jest lepszy od drugiego. Co Professional używa terapeuta opiera się na potrzebach dziecka.

Dlaczego grać Therapy?

Wielu rodziców pytanie, dlaczego grają w terapii, a nie tylko mówić terapii. Dzieci najlepiej komunikować się poprzez zabawę. Oni nie mają zaawansowanego słownictwa, jak my, dorośli, a ich uczucia wyjdzie naturalnie w ich grze. Gil, wyraźny zabaw terapeuta w swoim rodzaju, wykorzystuje grać terapii, aby pomóc dzieciom wyrazić to, co jest niepokojące, gdy ich języka w mowie, aby wyrazić swoje myśli i uczucia nie powiedzie się. Zabawki są świat zabaw i gra jest język dziecka. Jest to jednak tylko połowa równania. Dzieci muszą budować relacje ze swoim terapeutą. Jest to istotne z leczeniem. Zmiana występuje wtedy, gdy wszystkie te rzeczy są połączone.

kaskader na motorze

Emily była ośmio letnia dziewczynka umieszczona w rodzinie zastępczej, ponieważ jej opiekun rozpoznano zaawansowaną chorobą Alzheimera i nie może dłużej opiekować się nią. W tym czasie wydarzyło, Emily zajmie moje zabawki zwierzęta i ustawić scenę, sztukę lub musical tak powiem. Zwierzęta zostały sparowane z matkami i że każdy śpiewać różne piosenki. Podczas swojej gry, to było nieuniknione; jeden z wokalistów upadnie i potrzebuje reanimacji. Temat ten rozegrał się kilka razy. Pewnego dnia podczas śpiewu, karetka została wprowadzona i wziął zwinięty piosenkarza do szpitala i była nigdy nie powrócić. Emily powiedziała mi, że kiedy dorastała miała zamiar znaleźć lekarstwo na chorobę Alzheimera, a następnie jej opiekun nie będzie musiał odejść i zginąć.

Emily pracuje nad opłakuje stratę swego opiekuna i radzenia sobie z chorobą. Nigdy nie możemy zgadywać jakie znaczenie dziecka spektaklu jest. Oznacza to, że nie można interpretować go. To, co dziecko mówi, że jest. Samochód to samochód, gdy dziecko mówi, że jest to samochód.
Artykuł dzięki: