paweliwanicki.pl

kaskader prawo jazdy

kaskader prawo jazdy Upewnij się, że zwierzę ma przerw i dostaje się położyć i odpocząć lub coś do jedzenia i picia. Jeśli zwierzę nie jest przechowywane w skrzyni, upewnij się, że jest na uprzęży lub smycz tak, że ona powinna dostać wystraszyły przez głośny hałas lub szybkim ruchem, nie może zeskoczyć i uciec. Planować i przygotować dla wszystkich możliwych scenariuszy. To krytyczna. Jeśli zwierzę nie będzie robić to, co chcesz, jakie są opcje? Mają wykonać kopię zapasową plany. Jak daleko trzeba iść, aby spróbować zwierzę coś zrobić? Jeśli zwierzę nie będą lub nie mogą robić to, co chcesz, żeby zrobić, zmuszając go zaprasza katastrofy. Nawet jeśli zwierzę zwykle robi coś, zwierzę jest zwierzęciem. Nigdy nie można przewidzieć, co zrobi lub nie. To jak praca z dzieckiem. Producent musi być przygotowany.

P: Kto jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo zwierzęciem podczas kręcenia filmu?

kaskader prawo jazdy

A: Ostateczna odpowiedzialność leży po stronie właściciela, jak będą cierpieć ból i żal, jeśli coś dzieje się z ich ulubieńca. Polecam, że zwierzęta nie mogą być przekazywane do ludzi wokół na planie do zabawy. To może być Nadmierne stymulowanie dla zwierząt, a jeśli wszyscy są podekscytowani, że może nie być w stanie przeprowadzić operację, która ma je wykonać. Wielu trenerów dokonać ogólnego ogłoszenia na planie – nie dotykać zwierząt, podczas gdy oni pracują. Oczywiście, z egzotyków, ludzie są bardzo dobre o prośbą przed nimi, ale wiele razy dotykanie, z psami i kotami, ludzie po prostu przejść się i pogłaskać je bez pytania.

kaskader prawo jazdy

P: Czy AH ma problem z niektórych ujęć akcji?

A: Jeśli filmowcy zastanawiać, czy dany strzał działania można uzyskać bezpieczny, zadzwoń i zapytaj nas. Jeśli reżyser chce psa uciekać koniec doku i wskoczyć do jeziora, aby uzyskać ekscytujące strzał, powinny one uczynić oczywistym wyborem.
Artykuł dzięki: