paweliwanicki.pl

kaskader przeskakujacy na motocyklu

kaskader przeskakujacy na motocyklu Im wcześniej dotrzeć do studentów, tym lepiej. Te filmowcy będą rosły w ich karierze i ostatecznie uczestniczyć w dużych produkcjach, gdzie mogą skończyć pracę nad filmami o dużych zwierząt. To jest punkt, w którym naprawdę martwić się o bezpieczeństwo, więc im wcześniej możemy kształcić studentów, tym lepiej.

P: Co można doradzić studenci lub aspirujących filmowców, którzy chcą wykorzystywać zwierzęta? Twoje Wytyczne może wyglądać trudne.

A: Jeśli filmowcy zdecydować się na stosowanie domowych zamiast wyszkolony zwierzę, nie mamy kontroli nad tym, ale nadal zalecamy ich przeglądu i stosować się do naszych wytycznych. Jeśli wytyczne wydawać się przytłaczająca, zadzwoń do naszego biura LA z pytaniami, powiedzmy – „Wszystko czego chcę to mój pies siedzieć na krześle lub na spacer po pokoju, gdy robimy nasz filmowanie, jakie są wytyczne?” Większość z nich jest po prostu zdrowy rozsądek. Wiedz, że zwierzę używasz jest przyjazny i całkowicie bezpieczny być wśród ludzi i innych zwierząt. Nie chcesz zwierzęcia na planie, który jest agresywny, płochliwe lub zatrzaski. Pomyśl o tym, co masz zamiar zrobić z tego zwierzęcia, gdy jesteś konfigurowania strzały. Ile razy czy rzeczywiście potrzebujemy prawdziwego zwierzęcia? Można użyć wypchane zwierzę, czy istnieje jakaś obawa o użyciu prawdziwego zwierzęcia? Nie chcesz prawdziwego psa siedzącego na gorąco świateł gdy jesteś konfigurowania. Idź do sklepu z zabawkami i uzyskać stuffie wyglądają podobnie niezależnie od zwierząt używasz. Upewnij się, że zwierzę nie będzie w sposób poruszający się wózek i że nie będzie w miejscu, w którym będzie mogła się nadepnąć. Gdy nie jest używany na planie mają odpowiedniego miejsca dla niej powiesić się, że ona nie biega luzem. Nie musi być bezpieczny obszar niczym skrzyni lub oddzielnego pomieszczenia dla zwierząt.
Artykuł dzięki: