paweliwanicki.pl

kaskaderzy apokalipsy

kaskaderzy apokalipsy

IPod video jest zdecydowanie najbardziej popularnym MP4 na rynku. Ale iPod nie chce nam nazwać to odtwarzacz MP4 choć odgrywa pliku MP4. Czemu? Może to być, ponieważ można wtedy wybrać inny odtwarzacz MP4 zamiast!

Innym głośnych niedawne uruchomienie MP4 Player to odtwarzacz Zune przez Microsoft. Niespodziewanie jednak, ZDnet.com odkrył, że w momencie uruchomienia urządzenia Zune tylko odtwarzać pliki chronione przed Zune Marketplace.

kaskaderzy apokalipsy

To jest, gdy Microsoft i Apple są zarówno zapewne winny. Obie firmy są powątpiewaniem kontrolowanie niektórych rynków. Jednak może to dać korzyść konsumenta MP4. Jeśli masz trochę czasu do konwersji plików wideo do formatu MP4 (dla których nie jest wolne oprogramowanie dostępne), a następnie można odtworzyć je na tańsze MP4, który prawdopodobnie ma więcej funkcji niż iPod Video. Nawet jeśli zdecydujesz się przejść do iPod Video w przyszłości, nadal można przenieść stare pliki MP4.

Format pliku MP4 będzie integralną przyszłości internetowych oparty filmów i mediów przenośnych odtwarzaczy wideo. Jest to globalny standard multimedialnej, każdy coraz popularniejsze. Jest to format pliku, który najlepiej ubezpiecza masową akceptację własnych plików multimedialnych na różnych typach odtwarzaczy multimedialnych.

Artykuł dzięki: