paweliwanicki.pl

kaskaderzy lukow

kaskaderzy lukow On nigdy nie dostał tyle jako zbliżeniu. Tegoroczna Nagroda za Całokształt Twórczości idzie do dziewięćdziesięciu-letni weteran kaskader „Pops” Flanagan.

(Kamera w górę do wybiegu nad sceną i ogień trzy wykroje z „prop” broń. „Pops” wpada do przodu i ląduje na stole do gry w kości separatystycznego. Wstaje i podchodzi do podium).

kaskaderzy lukow

POPS: Cóż, byłem w branży od 1920 roku. Przed talkie. Oni coulda miał talkie wtedy, ale dyrektorzy nie chcą usłyszeć im sissy-boy kaskaderów mieli wtedy płakać jak mała dziewczynka, kiedy spadł z konia lub coś „. Co za banda Rajstopy odpadów. Heck, byłem spadając budynków, podpalono i pięścią w twarz więcej razy niż można wstrząsnąć kij w. Wiesz wszystko im wypada Peter Sellers zrobił w nich filmy Pink Panther? To byłem ja. Wiesz wszystko, co Burt Reynolds śmieci wykorzystywane rozdawać o nim doin ‚swoje sztuczki? Bzdury! To byłem ja. Jedynymi akrobacje Reynolds kiedykolwiek był spadek w łóżku z pięknymi kobietami. Myślisz, że on nigdy nie poprosi mnie do żadnego z tych wyczynów dla niego? Wuss. Cóż, dzięki za nagrodę, mimo że zasługują na więcej. (Oklaski jako „Pops” wyjść).

Dzięki, Pops, ładna postawa. I wreszcie, nasza ostatnia nagroda za wieczór. Nagroda dla najlepszego filmu o zawodzie technika dentystycznego, tuż przed czyszczeniem zębów pacjenta. And the winner is, „Aż poleje się krew”.

kaskaderzy lukow

Cóż, udało nam się pracuje ponad sześć godzin. Chyba nadszedł czas, aby powiedzieć dobranoc. Tak więc dopiero w przyszłym roku, należy pamiętać, „Do zobaczenia w kinie, zaraz po zrobieniu pożyczkę zapłacić za bilety”. (Oklaski) Fade Out.

www.purpleslinky.com/writers/Carl%20Megill.19266

Artykuł dzięki: