paweliwanicki.pl

kaskader auto

kaskader auto

Według autora Howie Carr, Ballou miał niezwykły styl walki. Wydaje się, że zawsze nosił zmagają hak i $ 100 ustawy. Jeśli Ballou chciał zaatakować kogoś, to on rzucał banknot $ 100 na ziemi. Niczego i chciwi przeciwnikiem będzie zginać go złapać, a następnie Tommy by pogrążyć haka na faceta pleców.

Tommy pretensję przywódca gangu George McLaughlin Charlestown, którzy próbowali wyłudzić pieniądze od jednego z bliskich przyjaciół Tommy’ego. Dla przypomnienia, słynny Boston irlandzkiego Gang Wojna rozpoczęła się w 1961 roku i trwała do 1967 roku stoczonej pomiędzy McLaughlin Gangi Charlestown i Winter Hill Gang Somerville kierowanej przez Jamesa „przyjaciół” McLean, ale to już inna długa i brutalna historia dla kolejny dzień.

kaskader auto

Sullivan popełnił błąd strategiczny dostania się błędne barroom bójce z Edwardem „mocne” McLaughlin i zaczął dawać McLaughlin, również ex-bokser, błędne bicia, że ??nie mógłby być powielony w Hollywood. Początek w barze, a następnie przesuwając zewnątrz do ulicy, dwa poszedł na siebie na racjonalnie nawet jeśli chodzi aż McLaughlin końcu może trwać dłużej kary i potoczyła się pod zaparkowany samochód do ucieczki. Ale Sullivan, rozwścieczony Southie rodzimych, chciał więcej i podniósł jeden koniec do samochodu i oparł jedno z kół się na krawężniku pozwalając mu dotrzeć do McLaughlin, tak aby mógł kontynuować Beatdown. Tłum gapiów, w tym BARBOZA, był zdumiony tym adrenalina wyczyn siły, które byłyby wykonane mgnieniu kaskadera Hollywood.

Deadly zwrotu była szybka czekać. Dwa tygodnie później, Tommy został wezwany do boku samochodu, który był na biegu jałowym na ulicy w pobliżu jego domu East Fifth Street i został natychmiast zastrzelony pięć razy. Siedem lat później in1965, Sullivana brawling wrogiem, McLaughlin, został postrzelony dziewięć razy na przystanku autobusowym West Roxbury.
Artykuł dzięki: