paweliwanicki.pl

kaskader film

kaskader film Został opisany jako „jednego twardego SOB a. Wildman, który był odważny w ringu” Inny powiedział, że dobrze wyszkolony i „wielkie perspektywy i że jego styl boksu był jednym z slugger”.

W 1957 roku Tony walczył zdumiewającym 26 razy (większość na Rollway Arena w Revere). Największa wygrana Tony’ego mogło w dniu 3 grudnia 1957 roku, kiedy zatrzymał się, a na emeryturze-utalentowany Bobby Murphy (19-3-1). Bobby, były półśredniej titleholder USA New England, miał imponujące zwycięstwa nad Vic Cardell (65-25-7), Fitzie Pruden (50-21), Rocky Sullivan (66-43-12) i Jackie O’Brien (65-17 -9), a także remis z góry rywal Chico VEJAR (63-5-1). Zwycięstwo nad Murphy coś znaczyło.

ostatnia walka Tony’ego w 1957 roku był przeciwny chropowaty Barry Allison w dniu 17 grudnia, przeciwko którym walczył do podziwu remisem. Allison (40-19-2) był w centrum New England boksu podczas 1950, ale nigdy nie był w stanie osiągnąć poziom Mistrzostwa Świata choć wielu uważa, powinien on dostał zielone światło przed Johnnym Saxon w 1958. Jeśli chodzi o Tonym, że ubite Silby Ford w krwawej spotkaniu w lutym 1958 roku, który miał we krwi-obryzgany ringsiders przerażony jak zęby Silby i ustnik zostały wybite. Ten rekord Tony’ego przeniesiony do 25-0-2 przed zrzuceniem back-to-back walki Allison w rewanżu dla USA New England tytuł wagi średniej Allison i niepokonany Joe Devlin w Boston Garden.

Strata Tony Allison była taka, w której wziął straszne bicie i jeden, który niewątpliwie wydane mu uszkodzonych towarów wchodząc w Devlin Bout-nie ujmując niczego od Crafty Joe, który sam wycofał się niepokonany. Te dwie walki doszło w przedziale 16 dni w marcu 1958. Po jego brutalnym pucharowej porażce z Devlin, w którym został przystrojony w każdej rundzie, został zabrany do szpitala Boston City w złym stanie i pozostawał w śpiączce przed odzyskaniem niektórzy trzy miesiące później.
Artykuł dzięki: