paweliwanicki.pl

kaskader ls 2015

kaskader ls 2015

Nie Oscary rozdane

Cóż, Oscary zostały rozdane 24 lutego, a co za noc było. Niestety, nie udało się wygrać nagrodę dla najlepszej kategorii Scenariusz. (Zwrócono mi uwagę, że konieczne jest, aby rzeczywiście napisać scenariusz, aby uznać za nagrodę.) Semantyka.

Dlatego nadszedł czas, po raz kolejny, aby ogłosić zwycięzców niektóre z kategorii, które nie otrzymały przepychem i okoliczności bardziej otrzymał główne nagrody.

Ponieważ nie mogliśmy dostać Jon Stewart MC nasze ceremonie, będę przejąć tradycyjnych obowiązków hostingowych. Po pierwsze, mój monolog:

kaskader ls 2015

Dobry wieczór panie i panowie z branży filmowej, z których mam ogromny szacunek. (To jest to, co jest znane w show biznesie jako „zasysania”). Co za razem miałem się tu dzisiaj. To nie tak, że jestem pod wrażeniem gwiazd, które będę otarcia kolana z dzisiaj, ale jak to ma DeNiro czas, aby tu przyjechać, wskoczył w moim Mercedes McCambridge i pojechaliśmy nad River Phoenix. Byłem Tom Rejs wzdłuż, gdy nagle znalazłam się w Chevy Chase. Po prostu, kiedy myślałem, że nie mogłem wziąć Demi Moore, ja zgaszone mój palec na Chrisem Rockiem i doświadczenie ekstremalne Allen Payne. Wierzcie mi, to nie jest moim zamiarem Jody Foster ta sytuacja, więc przejdźmy się do Richarda Gere, zanim mnie zamknąć w Nicholasa Cage’a. (Śmiech, oklaski).

Nasza pierwsza kategoria to najlepszy obraz o Spring Break w Fort Lauderdale. And the winner is „To nie jest kraj dla starych ludzi”.

Następnie jest najlepszy obraz o stolicy Alaski. And the winner is, „Juno”. (Och, daj spokój, ktoś to zrobi, w końcu).

A teraz daje mi ekstremalną przyjemność zaprezentować tegoroczną nagrodę za całokształt twórczości. W tym roku idzie do pana, który został w filmach od ponad siedemdziesięciu lat. Był w ponad 500 filmach, ale nigdy nie wystąpił w żadnym z nich.
Artykuł dzięki: