paweliwanicki.pl

kaskader-milosne wyznanie

* Ajab Prem Ki Ghajab Kahani: Raj Kumar Santoshi, jeden z płodnych reżyserów Bollywood, próbuje wnieść magię Andaz Apna Apna po raz kolejny z komicznej historii miłosnej kapary cum, Ajab Prem Ki Ghazab Kahani. Film ma prostą historię Ranbir Kapoor , który porusza się w jego życiu, bez celu. Trzyma się na wygłupiać, aż spotyka Katrina Kaif i zakochuje się w niej. Potem zaczyna się zabawa i szaleństwo.

* * Aashayein: Aashayein reżyseria Nagesh Kukunoor gwiazd Ayesha Takia i John Abraham. John Abraham odgrywa kompulsywnym hazardzistą nagle odkrywa, że ??jest ofiarą śmiertelną chorobą, a on ma tylko 90 dni życia. Jest on przyjęty do szpitala, gdzie odkryć miłość, koleżeństwo i piękne sens życia.

* Kambhakkt Ishq: Jeden z najbardziej mówił o filmach, Kambhaqt Ishq ma beeen w wiadomościach od 2008 Kambakth Ishq ma ról epizodycznych rolach głównych gwiazd Hollywood z tym Sylvester Stallone i Denise Richards. W rolach głównych Akshay Kumar i Kareena Kapoor. Akshay Kumar grający kaskader, będzie z powrotem w swoim awatarze działania, robi śmie akrobacje diabła. W filmie zobaczymy także Aftab Shivdasani, Amrita Arora i reżyseruje debiutant Sabir Khan. Kambakth Ishq jest produkowany przez Sajid Nadiadwala.

* London Dreams: London Dreams, jeden z najdroższych filmów 2009 gwiazdek Salman Khan, Ajay Devgan i Asin. Londyn Marzenia to opowieść o dwóch gwiazd pop Salman Khan i Ajay Devgan, którzy zakochują się w South Indian dziewczyna, Asin.

* Rensil D’Silva dalej: Rensil D’Silva, który był Rang De Basanti za scenarzysta zostać dyrektorem w tym filmie. Jest to thriller z globalnym terroryzmem w tle. Gwiazdy filmowe Saif Ali Khan, Vivek Oberoi i Kareena Kapoor. Karan Johar jest producentem.

* Hissss: Hissss jest synoymous z Mallika Sherwat. Współpracuje z Bollywood Hollywood produkować Hissss.
Artykuł dzięki: