paweliwanicki.pl

kaskader na tropie bursztynowej komnaty

kaskader na tropie bursztynowej komnaty

Bollywood Movie prasowe z 2009 roku, Hindi Films 2009

Oto lista filmów Bollywood uwalniających w roku 2009. Akshay Kumar ma dość dobrą korekty filmów w 2009 roku, podczas gdy Shahrukh Khan, Aamir Khan i Hrithik Roshan posiada folię każdy, niezależnie od ich specjalnych występów w trzech filmach. Wśród aktorek, trzy KS-Kangana Ranaut, Kareena Kapoor i Katrina Kaif wygląda zestaw mieć dobry rok.

* Victory: Zwycięstwo wystąpili Harman Baweja, jest jednym z najdroższych filmów roku 2009. Jest to opowieść o chłopcu z małej wioski w Radżastanie czasu, który spełnia długo pielęgnowane marzenie ojca bycia uznanym aktor na poziomie krajowym. Istnieje cameo występy wielu międzynarodowych krykieta także. Anupam Kher oraz Amrita Rao costar w zwycięstwo.

kaskader na tropie bursztynowej komnaty

* Kwas fabryczne: Kwas Factory, Sanjay Gupta film ma skomplikowaną rozpoczęcia obsady Dia Mirza, Irrfan Khan, Fardeen Khan, Manoj Bajpai, Aftab Shivdasani i Danny Denzongpa. Kwas Factory jest o grupie ludzi, których poczucie przeszłości zostało wymazane z ich pamięci. Jest to thriller wysokiej oktanowej, co złe i złe delicje-stanie. Dia Mirza gra złą kobietę po raz pierwszy. Muzyka Fabryka Kwasu została dają wielu dyrektorów muzycznych, w tym Sandeep Chowta, Anand Raj Anand, Mika Singh. Dyrektor Fabryki Kwasu jest Suparn Verma.

* Raaz-The Mystery Continues: Dyrektor Mohit Suri próbuje pokazać w sequelu Raaz, że nikt nie jest całkowicie dobry lub zły; każdy ma swoje własne demony walczyć. Raaz-The Mystery Continues to historia trzech osób. Emraan Hashmi artystą, wizualizuje i proroctwa brutalną śmierć Kangana Ranaut. Kangana Beau (bębnowy i prawdziwe życie) Adhyayan jest zdeterminowana, by uratować ją za wszelką cenę. Film pod Mukesh Bhatt za Vishesh Films prasowe w dniu 23 stycznia 2009 r.

* Chandni Chowk do Chin: Dyrektor Nikhil Advani powraca z cenione Akshay Kumar starrer-Chandni Chowk do Chin.
Artykuł dzięki: