paweliwanicki.pl

kaskader po angielsku

kaskader po angielsku

Co to są pliki MP4 – i co Czy oni

MP4 to skrót od „MPEG-4”. Oficjalna Rozszerzenie pliku MPEG-4 to .mp4 – stąd nazwa skrócona MP4.

Technologia MPEG-4 został opracowany w celu zapewnienia jakości DVD audio i zdjęć w bardzo małym rozmiarze pliku – idealny do gry na przenośne odtwarzacze MP4, takimi jak iPod Video.

MP4 jest tu zatrzymać. Apple Corporation sami opisuje MP4 jako „światowy standard multimedialnej, zapewniając profesjonalnej jakości strumieni audio i wideo w szerokim zakresie pasma, z telefonu komórkowego do usług szerokopasmowych i poza nią”. Thy udać się do powiedzenia, że ??”setki naukowców na całym świecie przyczyniła się do MPEG-4, który został ukończony w 1998 roku i stał się międzynarodowym standardem w 2000 roku”.

kaskader po angielsku

BBC potwierdza, że ??MPEG-4 służy do kompresji wideo i jest następcą MPEG-2. Wyjaśniają także, że wersja, którą można włączyć ogromne pliki filmowe do handier wielkości uciekł się do Internetu dzięki Microsoft. Microsoft opracowała oprogramowanie do kompresji i dekompresji wideo, który nazywany jest nazywany kodeka. (Kodek to urządzenie lub program zdolny do wykonywania kodowanie i dekodowanie w cyfrowym strumieniu danych lub sygnału. Kodek słowo oznacza kompresji / dekompresji algorytm)

Kodek pomaga uchwyt programu Windows Media Player ruchomych obrazów przesyłanych za pośrednictwem sieci. Inne internetowych oparty odtwarzacze multimedialne , takie jak Real Player będzie również odgrywać formatu MP4, tak długo, jak masz najnowsza wersja pobrana. Trzeba pobrać najnowszy kodek MP4 do swojego odtwarzacza multimediów cyfrowych, aby zapewnić kompatybilność odtwarzania plików MP4.

Jednak plik MP4 nie odnosi się tylko do treści wideo – plik MP4 może być również plik audio. Wiele osób uważa, że ??format MP4 będzie zarówno wizualne i audio format pliku standard przyszłości.

Artykuł dzięki: