paweliwanicki.pl

kaskader po niemiecku

kaskader po niemiecku Jeśli mają Państwo pytania dotyczące rzeczy zostały zrobione, mogą przejść na naszą stronę internetową i przeczytać o tym. Mogą zobaczyć, że ten wyczyn, który wygląda absolutnie straszne faktycznie zrobić z grafiką komputerową, prawdziwe zwierzę było nawet zaangażowane.

Q: Czy zwierzęta osobowe mogą być w filmach?

kaskader po niemiecku

O: Nasze wytyczne zalecają filmowcy skorzystać z profesjonalnych aktorów zwierzęcy uzyskany przez trenerów, ale wiemy, że filmowcy, zwłaszcza małe niezależne i studenckie filmowcy będą wykorzystywać swoje zwierzęta lub zwierzęta z przyjaciółmi i rodziną w swoich filmach. Zdajemy sobie sprawę, że to jest rzeczywistość w tym biznesie. Ale nawet jeśli jest to nie więcej niż kręcenia własnych domowych kotów i pies siedzi na krześle lub chodzenia po pokoju, filmowcy powinien dostać w zwyczaju kontaktowania się z naszym biurem. Gdy producenci wybrać psy, na przykład, powinny wyglądać dla psów z wychodzących osobowości, psy, które nie boją się ludzi. Strach może spowodować katastrofę. Pies może ugryźć kogoś ze strachu, jeśli się w sytuacji, w której nie są one wygodne. Jeżeli więcej niż jeden pies ma być używany w zestawie, psy powinny być wykorzystywane do przebywanie psami. Jeśli jeden pies wykazuje agresji wobec innego psa na planie, agresywny pies musi zostać usunięty. Psy, które mieszkają razem i są przyzwyczajeni do bycia ze sobą, są dobrym wyborem.

kaskader po niemiecku

Q: Wspomniał pan o edukacji jako część celem AH. Chcesz porozmawiać trochę o tym?

A: Chcielibyśmy pracować w szkołach filmowych rozwijających się programów, gdzie w ramach programu nauczania, studenci biorą kurs lub uczestniczyć w seminarium przez przedstawiciela AH o używaniu zwierząt w filmie. Jeżeli szkoła nie może postawić nas w swoim programie jeszcze tylko o nasze wytyczne dostępne w szkole lub dystrybuowane do studentów pomogą kształcić je.
Artykuł dzięki: