paweliwanicki.pl

kaskaderzy film

kaskaderzy film

Przyjaciół Tony veranis

Jeśli kanciasty i odżywiają przestępczość jest twoja sprawa, to krótkie i brutalne życie Boston bokser Anthony „Tony” veranis i jego przyjaciół po prostu może wypełnić rachunek. Veranis był trudny Dorchester, Massachusetts dzieciak urodzony w 1938 roku do pierwszej generacji włoskich imigrantów z Sardynii. Tony i wyjść z kłopotów przez większość swojego krótkiego życia, gdy na przemian boksie zawodowym i przestępczością niskim poziomie. Miał „Tony” wytatuowane na palcach jednej ręki i „Luck” tatuażem z drugiej strony, ale nie ma zbyt wiele z tych ostatnich.

Etykietkę „uporczywej przestępca”, Tony został uwięziony w 1950 roku w Lyman Correctional szkoły dla chłopców w Westborough, 30 mil na zachód od Bostonu. Była to pierwsza szkoła reformy w Stanach Zjednoczonych i było gdzie anonimowo uczestniczyć w (UJD) badania odrywania się przestępczością nieletnich prowadzonych przez profesorów Uniwersytetu Harvarda w celu wykrycia przyczyn przestępczości nieletnich i oceny ogólnej skuteczności resocjalizacyjnej leczenia w kontrolowaniu kariery przestępczej. Jeżeli badania doprowadziły do ??żadnych pozytywnych rezultatów, Tony wyraźnie nie została uwzględniona w largess akademickiego.

Podczas gdy w Lyman, Tony dołączył do zespołu boks szkoły, a po dostrzeżone przez doświadczonych i entuzjastycznie Boston trener walka Clem Crowley, zaczął walczyć jako amator. amatorskie kariery Tony’ego kulminację gdy wygrał Massachusetts State Amateur półśredniej tytuł w roku 1956. W tym samym roku, w wieku 18 lat, veranis przeszedł na zawodowstwo w Portland, Maine pod pseudonimem „Mickey Białym” i wygrał swój pierwszy pro walkę o piątą rundę TKO nad jeden Al Pepin. Tony następnie rozpoczęła zdumiewającą serię zwycięstw, ale jestem coraz dalej od siebie.

Tony często sparred z Joe „Baron” Barboza, Eddie „Bulldog” Connors Jimmy Connors (brat Eddie), Rocco „Rocky” DiSiglio George’a Holden i AMERICO „Rico” Sacramone.
Artykuł dzięki: