paweliwanicki.pl

kaskaderzy filmowi

Jak Bruce Lee zmienił świat – historia Kanał Biografia

„Jak Bruce Lee zmienił świat” jest bardzo interesująca i wciągająca biografia wyprodukowany przez History Channel. Zamiast po prostu skupienie się na jego życiu, program koncentruje się na jak Bruce Lee wpływ wiele dziedzin kultury popularnej i społeczeństwa. Martial Artists i fanów Bruce Lee na pewno korzystać z tej biografii, ale myślę, że fani filmów akcji będzie także podziwiać wpływ Bruce Lee w kinie akcji. Jednak to, co niektórzy widzowie mogą być zaskoczeni, że Bruce Lee wpłynął więcej niż tylko sztuką walki i filmów. Dla fanów Lee to DVD będzie obowiązkowa dla swoich zbiorów, dla innych będzie to interesujące spojrzenie na człowieka, który miał ogromny wpływ na różne sztuki, mimo że zmarł zbyt młodo w 1973 roku.

Biografia zawiera rozdziały poświęcone filozofii, łamanie stereotypów, Sztuki walki, Sprawności Fizycznej, postawy w Chinach, akcja filmy, muzyka, oznakowanie oraz krótkiego kawałka na koniec o tym, gdzie jest pochowany, a dotyczące przyszłych planów rzeczy dotyczących Bruce’a Lee.

Rozdziały DVD zawierają ciekawe segmenty na Freeruning, mieszane sztuki walki i kulturystyki z kilkoma freerunners, mieszanych sztuk walki i kulturystów, stwierdzające, że Lee filozofia, idee i szkolenia pomogły w kształcie tych popularnych sportów i szkolenia. Ja też bardzo lubiłem segmenty z Shannon Lee w Hong Kongu i Chinach, gdzie Memorial Park i muzeum są tworzone. Są one również planuje muzeum w Hongkongu w starym domu Lee. Znalazłam też inne rozdziały ciekawe jak dobrze.

Jest to bardzo dobrze zrobione biografia, której można by oczekiwać od History Channel, z materiału z filmów Bruce Lee i prywatnego filmu o Nim, jak również wielu innych ciekawych scen i wywiadów. Jest szybka i zachowuje swoją uwagę przez cały czas.
Artykuł dzięki: